Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Lubomír Lukačovič
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2016
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
10.5. 17:00
AF129
SKP F-M B - Napajedla
34 : 22
4.5. 17:00
AF124
Napajedla - V. Bystřice
24 : 25
27.4. 16:00
AF118
Napajedla - Vsetín
27 : 25
13.4. 15:00
AF111
Napajedla - Šumperk
28 : 34
22.3. 17:00
AF098
Napajedla - Trnávka
28 : 23
16.3. 10:30
AF096
Hranice B - Napajedla
20 : 25
9.3. 10:45
AF085
Napajedla - Rožnov p.R.
28 : 25
1.3. 17:00
AF084
Napajedla - Ostrava
35 : 30
23.2. 17:00
AF074
MHK Karviná - Napajedla
32 : 19
15.2. 18:00
AF071
Napajedla - Polanka
33 : 32
7.12. 17:30
AF063
Napajedla - SKP F-M B
35 : 25
30.11. 17:30
AF058
V. Bystřice - Napajedla
35 : 28
23.11. 18:00
AF052
Vsetín - Napajedla
31 : 26
16.11. 17:00
AF045
Šumperk - Napajedla
24 : 22
26.10. 14:00
AF032
Trnávka - Napajedla
26 : 34
20.10. 10:30
AF030
Napajedla - Hranice B
29 : 26
12.10. 16:00
AF019
Rožnov p.R. - Napajedla
26 : 25
6.10. 17:00
AF018
Ostrava - Napajedla
26 : 39
29.9. 10:30
AF008
Napajedla - MHK Karviná
27 : 25
22.9. 11:00
AF005
Polanka - Napajedla
19 : 23
Český pohár mužů
15.9. 15:00
AN044
Napajedla - Olomouc
26 : 29
30.8. 17:30
AN023
Uničov A - Napajedla
25 : 26
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.