Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Peter Sabadka
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.8.2017
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
17.5. 16:00
AP170
Zlín - Poruba
21 : 31
11.5. 18:00
AP169
Poruba - Zlín
28 : 21
10.5. 18:00
AP168
Poruba - Zlín
29 : 22
2.5. 17:00
AP137
Zlín - Slavia
25 : 27
27.4. 17:00
AP134
Slavia - Zlín
35 : 22
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP131
Zlín - Olomouc
29 : 15
5.4. 18:00
AP123
Veselí n.M. - Zlín
19 : 21
21.3. 17:00
AP118
Zlín - J.Hradec
36 : 21
7.3. 18:00
AP112
Poruba - Zlín
33 : 28
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 13:30
AP101
ŠKP Piccard Senec - Zlín
14 : 41
15.2. 16:00
AP092
Zlín - Michalovce
26 : 28
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
29.1. 18:00
AP079
Most - Zlín
26 : 22
26.1. 16:00
AP078
Zlín - Šaľa
26 : 25
19.1. 17:00
AP068
Slavia - Zlín
40 : 24
11.1. 17:30
AP065
Olomouc - Zlín
25 : 20
4.1. 16:00
AP057
Zlín - Veselí n.M.
23 : 20
16.11. 18:00
AP052
J.Hradec - Zlín
21 : 23
10.11. 16:00
AP046
Zlín - Poruba
28 : 29
1.11. 18:00
AP039
Partizánske - Zlín
24 : 28
12.10. 16:00
AP035
Zlín - ŠKP Piccard Senec
45 : 21
5.10. 17:30
AP026
Michalovce - Zlín
38 : 25
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
14.9. 17:00
AP013
Zlín - Most
27 : 31
7.9. 18:00
AP012
Šaľa - Zlín
33 : 22
31.8. 16:45
AP002
Zlín - Slavia
23 : 36
Český pohár žen
16.10. 17:00
APR028
Zlín - Slavia
22 : 34
25.9. 19:00
APR020
H.Brod - Zlín
14 : 37
Další
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.