Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Rozpis soutěže
Turnaj Paskov I, podzim
Turnaj Orlová I, podzim
Turnaj Třinec I, podzim
Turnaj Paskov II, podzim
Turnaj Orlová II, podzim
Turnaj Třinec II, podzim
Turnaj Paskov I, jaro
Turnaj Orlová I, jaro
Turnaj Třinec I, jaro
Turnaj Paskov II, jaro
Turnaj Orlová II, jaro
Turnaj Třinec II, jaro
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jan Šimsa
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Suchdol n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
104
Starty
2.liga mužů SM
06.10. [AF016]
Polanka - Trnávka
25 : 21
2 branek
Český pohár mužů
01.09. [AN026]
L.Zubří - Trnávka
27 : 29
1 branek
Moravskoslezská liga muži
08.06. [NA089]
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
6 branek
31.05. [NA083]
Orlová - Suchdol n/O
16 : 23
7 branek
25.05. [NA078]
Suchdol n/O - Nový Jičín
35 : 14
10 branek
17.05. [NA074]
Paskov - Suchdol n/O
28 : 23
6 branek
11.05. [NA067]
Suchdol n/O - Klimkovice
22 : 11
6 branek
04.05. [NA065]
Trnávka - Suchdol n/O
23 : 30
12 branek
27.04. [NA056]
Krmelín - Suchdol n/O
28 : 18
2 branek
13.04. [NA055]
Suchdol n/O - Hlučín
20 : 27
8 branek
09.11. [NA044]
Třinec - Suchdol n/O
24 : 28
3 branek
03.11. [NA038]
Suchdol n/O - Orlová
17 : 7
5 branek
27.10. [NA033]
Nový Jičín - Suchdol n/O
21 : 27
6 branek
20.10. [NA029]
Suchdol n/O - Paskov
40 : 24
5 branek
12.10. [NA022]
Klimkovice - Suchdol n/O
15 : 16
4 branek
06.10. [NA020]
Suchdol n/O - Trnávka
29 : 14
11 branek
29.09. [NA011]
Suchdol n/O - Krmelín
27 : 22
3 branek
21.09. [NA010]
Hlučín - Suchdol n/O
23 : 22
7 branek
Předchozí kola
Turnaj Třinec II, jaro - 3. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třinec
2
2
0
0
44 : 41
4
2
Orlová
2
1
0
1
42 : 38
2
3
Paskov
2
0
0
2
42 : 49
0
Tabulka střelců
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
120
Patrik Slonka
TJ Meteor Orlová
113
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
12
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
10
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
38
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová
26
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.