Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
18 - 0 - 1 - 4
Alexandr Zamarski
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Damián Mück
SKP Frýdek-Místek A
16 - 0 - 1 - 8
Daniel Belan
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Vyležík
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
David Růža
HCB Karviná A
8 - 0 - 0 - 4
David Jonák
KH Kopřivnice A
32 - 0 - 1 - 11
Denis Harabiš
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Feik
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Zachar
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Hladný
SKP Frýdek-Místek A
12 - 0 - 0 - 6
Jan Michalák
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Horký
SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Jan Mucha
HCB Karviná A
12 - 0 - 0 - 6
Josef Palička
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
20 - 0 - 0 - 10
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice A
22 - 0 - 1 - 11
Martin Rafaj
HCB Karviná A
12 - 0 - 0 - 6
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek A
6 - 0 - 0 - 3
Michal Vaněk
HCB Karviná A
14 - 0 - 0 - 7
Miloš Merta
DTJ Polanka
12 - 0 - 0 - 6
Nicolas Noworyta
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Božoň
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Broda
Sokol Ostrava
20 - 0 - 0 - 10
Patrik David
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Patrik Sýkora
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Kopecký
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Gelnar
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Matonoha
KH Kopřivnice A
8 - 0 - 0 - 4
Pavel Musálek
SKP Frýdek-Místek A
10 - 0 - 0 - 5
Petr Dobřický
DTJ Polanka
8 - 0 - 0 - 4
Petr Gelnar
DTJ Polanka
10 - 0 - 0 - 5
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice A
12 - 0 - 0 - 6
Radomír Bacílek
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
René Galdia
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
Roman Repka
Sokol Ostrava
24 - 0 - 1 - 12
Rudolf Matuszek
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Samuel Balada
Sokol Ostrava
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Skupien
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Polanka
19 : 17
video
online
Kopřivnice A - F.-Místek A
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
16
15
0
1
521 : 289
30
2
Kopřivnice A
16
12
0
4
396 : 356
24
3
F.-Místek A
16
7
0
9
375 : 360
14
4
Polanka
16
4
0
12
295 : 411
8
5
Ostrava
16
2
0
14
288 : 459
4
Tabulka střelců
Michal Vaněk
HCB Karviná A
129
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
103
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
36
Michal Vaněk
HCB Karviná A
22
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Jonák
KH Kopřivnice A
32
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
28
Roman Repka
Sokol Ostrava
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.