Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Podhrazký
HCB Karviná A
1
Adam Hradil
Sokol Ostrava
2
Adam Slíva
DTJ Polanka A
5
Adam Gelnar
DTJ Polanka A
69
Alexandr Moješcik
SKP Frýdek-Místek A
35
Barbora Kubová
Sokol Ostrava
5
Barbora Pejznochová
Sokol Ostrava
6
Bořek Ondruch
Sokol Ostrava
1
Dan Jalůvka
DTJ Polanka A
6
Dan Vilimovský
SKP Frýdek-Místek A
21
Daniel Macek
SKP Frýdek-Místek A
1
Daniel Igenyes
Sokol Ostrava
25
David Danko
HCB Karviná A
6
David Hála
HCB Karviná A
32
David Kurnik
HCB Karviná A
87
Denis Majda
HCB Karviná A
10
Denis Heger
KH Kopřivnice
10
Denis Patrik O´Connor
SKP Frýdek-Místek A
31
Dominik Urbanec
Sokol Ostrava
9
Jakub Plánka
SKP Frýdek-Místek A
6
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek A
54
Jakub Bohanes
SKP Frýdek-Místek A
58
Jan Střelka
DTJ Polanka A
1
Jan Plaček
Sokol Ostrava
2
Jan Alaxa
KH Kopřivnice
9
Jan Pařízek
Sokol Ostrava
27
Karim Akra
Sokol Ostrava
2
Kateřina Černá
Sokol Ostrava
1
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice
33
Lukáš Hýbler
KH Kopřivnice
6
Lukáš Veřmiřovský
KH Kopřivnice
14
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
39
Marek Řezníček
Sokol Ostrava
3
Martin Macke
KH Kopřivnice
3
Martin Ciborán
HCB Karviná A
4
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
27
Matyas Pinkas
HCB Karviná A
55
Matyáš Hrubý
DTJ Polanka A
2
Max Hašek
Sokol Ostrava
6
Michal Frýdecký
SKP Frýdek-Místek A
4
Další
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Polanka A
21 : 16
video
online
Kopřivnice - F.-Místek A
15 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
16
13
1
2
356 : 200
27
2
F.-Místek A
16
13
1
2
372 : 181
27
3
Kopřivnice
16
9
0
7
337 : 216
18
4
Ostrava
16
3
0
13
159 : 397
6
5
Polanka A
16
1
0
15
152 : 382
2
Tabulka střelců
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek A
115
Michal Lysoněk
KH Kopřivnice
90
David Kurnik
HCB Karviná A
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lysoněk
KH Kopřivnice
12
David Kurnik
HCB Karviná A
10
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zoltán Duna
HCB Karviná A
16
Denis Patrik O´Connor
SKP Frýdek-Místek A
14
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.