Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Adam Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 10:30
AB129
Bystřice p.H. - Chodov
31 : 18
27.4. 13:00
AB117
Karviná B - Litovel
23 : 28
15.2. 17:00
AB072
Litovel - Loko Louny
31 : 28
1.12. 10:30
AB059
Bystřice p.H. - Litovel
30 : 23
20.10. 14:30
AB026
Bystřice p.H. - Dukla B
29 : 26
22.9. 13:00
AB003
Karviná B - Náchod
28 : 30
2.liga mužů SM
29.3. 16:00
AF103
Rožnov p.R. - SKP F-M B
25 : 26
1.liga starších dorostenců
22.9. 15:00
AG003
Karviná - Náchod
34 : 18
2.liga starších dorostenců M
23.3. 13:00
AI100
Zlín - SK Kuřim
34 : 16
1.liga mladších dorostenců
22.9. 17:00
AJ003
Karviná - Strakonice
37 : 17
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 12:30
AL129
Bystřice p.H. - Sokolnice
29 : 33
29.3. 12:00
AL103
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
34 : 25
23.3. 11:00
AL100
Zlín - TJ Sokol Luhačovice
24 : 23
15.2. 15:00
AL072
Litovel - Zlín
21 : 26
1.12. 12:30
AL059
Bystřice p.H. - Litovel
17 : 33
20.10. 16:30
AL026
Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
30 : 39
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN064
Trnávka - Kopřivnice
28 : 32
1.liga žen
6.4. 14:30
AR109
Olomouc B - Most B
36 : 23
23.3. 15:00
AR105
Zlín B - Bohunice
37 : 21
9.3. 15:00
AR094
Otrokovice - Bohunice
33 : 21
2.3. 15:00
AR086
Poruba B - Kunovice
22 : 19
8.12. 15:30
AR066
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 18
24.11. 13:00
AR051
Poruba B - HC Plzeň
26 : 22
3.11. 12:45
AR035
Zlín B - SVŠ Plzeň A
34 : 19
5.10. 17:00
AR017
Bohunice - Kunovice
17 : 24
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 11:00
AUD027
Poruba - Zlín
18 : 29
Liga mladších dorostenek M-sk.A
5.10. 14:30
AYA008
Bohunice - HK Hodonín
25 : 24
Liga mladších dorostenek M-sk.B
24.11. 09:00
AYB027
Poruba - Zlín
26 : 23
Jihomoravská liga ml. žákyň
5.10. 13:00
LJ008
Bohunice - Hodonín
13 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim - 9. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Suchdol n/O
24 : 28
video
online
Paskov - Krmelín
21 : 32
video
online
Orlová - Trnávka
30 : 24
video
online
Nový Jičín - Klimkovice
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
8
7
0
1
229 : 194
14
2
Suchdol n/O
8
7
0
1
206 : 150
14
3
Krmelín
8
6
0
2
225 : 163
12
4
Paskov
8
4
0
4
195 : 219
8
5
Nový Jičín
8
3
0
5
171 : 203
6
6
Klimkovice
8
2
1
5
151 : 163
5
7
Třinec
8
2
1
5
170 : 210
5
8
Orlová
8
2
0
6
139 : 163
4
9
Trnávka
8
2
0
6
181 : 202
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.