Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 18:30
AE125
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
12.4. 17:00
AE110
Ivančice - Prostějov
23 : 23
10.11. 16:00
AE040
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
2.liga mužů SM
9.3. 11:00
AF088
Polanka - Zubří B
29 : 32
1.3. 16:00
AF079
Rožnov p.R. - Vsetín
30 : 26
16.2. 15:30
AF072
Ostrava - MHK Karviná
30 : 31
8.12. 17:00
AF062
Ostrava - Polanka
30 : 24
30.11. 17:00
AF056
Šumperk - Trnávka
32 : 20
20.10. 17:00
AF028
MHK Karviná - Zubří B
28 : 29
22.9. 11:00
AF005
Polanka - Napajedla
19 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 12:00
AG104
Karviná - Handball KP Brno
23 : 15
16.2. 13:30
AG072
Ostrava - Talent Plzeň
23 : 25
8.12. 15:00
AG062
Ostrava - Handball KP Brno
27 : 24
12.10. 16:00
AG019
Kopřivnice - HK Lovosice
42 : 28
2.liga starších dorostenců M
3.5. 16:30
AI125
Olomouc - Maloměřice
37 : 28
12.4. 15:00
AI110
HK Ivančice - Prostějov
45 : 30
9.3. 09:00
AI088
Polanka - Prostějov
33 : 18
1.3. 14:00
AI079
Rožnov p.R. - Vsetín
43 : 24
10.11. 14:00
AI040
Olomouc - SK Kuřim
40 : 25
22.9. 13:00
AI005
Polanka - Slavia Fatra Napajedla
22 : 23
1.liga mladších dorostenců
29.3. 10:00
AJ104
Karviná - KP Brno
32 : 24
16.2. 11:30
AJ072
Ostrava - Talent Plzeň
27 : 33
8.12. 13:00
AJ062
Ostrava - KP Brno
30 : 22
12.10. 14:00
AJ019
Kopřivnice - HK Lovosice
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 13:00
AL110
HK Ivančice - Prostějov
36 : 44
16.3. 10:30
AL093
TJ Sokol Luhačovice - DTJ Polanka
33 : 24
9.3. 13:00
AL088
DTJ Polanka - Prostějov
29 : 40
1.3. 12:00
AL079
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
41 : 15
22.9. 09:00
AL005
DTJ Polanka - Sokolnice
33 : 22
Český pohár mužů
31.8. 11:00
AN016
Rožnov p.R. - Ostrava
27 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim - 9. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Suchdol n/O
24 : 28
video
online
Paskov - Krmelín
21 : 32
video
online
Orlová - Trnávka
30 : 24
video
online
Nový Jičín - Klimkovice
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
8
7
0
1
229 : 194
14
2
Suchdol n/O
8
7
0
1
206 : 150
14
3
Krmelín
8
6
0
2
225 : 163
12
4
Paskov
8
4
0
4
195 : 219
8
5
Nový Jičín
8
3
0
5
171 : 203
6
6
Klimkovice
8
2
1
5
151 : 163
5
7
Třinec
8
2
1
5
170 : 210
5
8
Orlová
8
2
0
6
139 : 163
4
9
Trnávka
8
2
0
6
181 : 202
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.