Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
1.6. 14:00
NA084
Nový Jičín - Trnávka
19 : 28
25.5. 14:30
NA078
Suchdol n/O - Nový Jičín
35 : 14
17.5. 10:30
NA075
Klimkovice - Trnávka
23 : 26
11.5. 10:30
NA066
Krmelín - Trnávka
29 : 18
4.5. 14:00
NA062
Nový Jičín - Třinec
26 : 22
26.4. 09:30
NA060
Orlová - Nový Jičín
26 : 19
5.4. 09:30
NA049
Orlová - Klimkovice
24 : 13
10.11. 14:00
NA042
Nový Jičín - Klimkovice
26 : 25
26.10. 10:30
NA031
Klimkovice - Krmelín
17 : 27
12.10. 10:30
NA022
Klimkovice - Suchdol n/O
15 : 16
5.10. 13:00
NA017
Třinec - Nový Jičín
27 : 22
29.9. 14:30
NA011
Suchdol n/O - Krmelín
27 : 22
14.9. 13:15
NA001
Hlučín - Krmelín
32 : 31
Moravskoslezská liga ml. dorost
26.4. 13:30
NB006
Paskov - Třinec
18 : 26
26.4. 12:30
NB005
Orlová - Třinec
21 : 19
26.4. 11:30
NB004
Orlová - Paskov
30 : 18
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
7.6. 09:15
NC032
Kopřivnice A - F.-Místek A
29 : 21
24.5. 14:00
NC040
Karviná A - F.-Místek A
24 : 22
22.5. 18:45
NC055
F.-Místek A - Karviná A
24 : 30
10.5. 14:00
NC058
Karviná A - Ostrava
41 : 7
10.4. 17:00
NC050
Ostrava - F.-Místek A
25 : 19
17.11. 10:20
NC018
Polanka - Ostrava
16 : 14
9.11. 10:45
NC025
F.-Místek A - Karviná A
18 : 33
13.10. 10:20
NC014
Polanka - Kopřivnice A
19 : 20
21.9. 12:30
NC004
Karviná A - Polanka
36 : 13
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
24.5. 13:00
NE040
Karviná A - F.-Místek A
24 : 19
22.5. 17:30
NE055
F.-Místek A - Karviná A
17 : 17
10.5. 13:00
NE058
Karviná A - Ostrava
30 : 13
10.4. 15:50
NE050
Ostrava - F.-Místek A
8 : 26
17.11. 09:00
NE018
Polanka A - Ostrava
13 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.