Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Rozpis soutěže
Turnaj Paskov I, podzim
Turnaj Orlová I, podzim
Turnaj Třinec I, podzim
Turnaj Paskov II, podzim
Turnaj Orlová II, podzim
Turnaj Třinec II, podzim
Turnaj Paskov I, jaro
Turnaj Orlová I, jaro
Turnaj Třinec I, jaro
Turnaj Paskov II, jaro
Turnaj Orlová II, jaro
Turnaj Třinec II, jaro
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
1.6. 14:00
NA084
Nový Jičín - Trnávka
19 : 28
25.5. 14:30
NA078
Suchdol n/O - Nový Jičín
35 : 14
17.5. 10:30
NA075
Klimkovice - Trnávka
23 : 26
11.5. 10:30
NA066
Krmelín - Trnávka
29 : 18
4.5. 14:00
NA062
Nový Jičín - Třinec
26 : 22
26.4. 09:30
NA060
Orlová - Nový Jičín
26 : 19
5.4. 09:30
NA049
Orlová - Klimkovice
24 : 13
10.11. 14:00
NA042
Nový Jičín - Klimkovice
26 : 25
26.10. 10:30
NA031
Klimkovice - Krmelín
17 : 27
12.10. 10:30
NA022
Klimkovice - Suchdol n/O
15 : 16
5.10. 13:00
NA017
Třinec - Nový Jičín
27 : 22
29.9. 14:30
NA011
Suchdol n/O - Krmelín
27 : 22
14.9. 13:15
NA001
Hlučín - Krmelín
32 : 31
Moravskoslezská liga ml. dorost
26.4. 13:30
NB006
Paskov - Třinec
18 : 26
26.4. 12:30
NB005
Orlová - Třinec
21 : 19
26.4. 11:30
NB004
Orlová - Paskov
30 : 18
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
7.6. 09:15
NC032
Kopřivnice A - F.-Místek A
29 : 21
24.5. 14:00
NC040
Karviná A - F.-Místek A
24 : 22
22.5. 18:45
NC055
F.-Místek A - Karviná A
24 : 30
10.5. 14:00
NC058
Karviná A - Ostrava
41 : 7
10.4. 17:00
NC050
Ostrava - F.-Místek A
25 : 19
17.11. 10:20
NC018
Polanka - Ostrava
16 : 14
9.11. 10:45
NC025
F.-Místek A - Karviná A
18 : 33
13.10. 10:20
NC014
Polanka - Kopřivnice A
19 : 20
21.9. 12:30
NC004
Karviná A - Polanka
36 : 13
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
24.5. 13:00
NE040
Karviná A - F.-Místek A
24 : 19
22.5. 17:30
NE055
F.-Místek A - Karviná A
17 : 17
10.5. 13:00
NE058
Karviná A - Ostrava
30 : 13
10.4. 15:50
NE050
Ostrava - F.-Místek A
8 : 26
17.11. 09:00
NE018
Polanka A - Ostrava
13 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Třinec II, jaro - 3. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třinec
2
2
0
0
44 : 41
4
2
Orlová
2
1
0
1
42 : 38
2
3
Paskov
2
0
0
2
42 : 49
0
Tabulka střelců
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
120
Patrik Slonka
TJ Meteor Orlová
113
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
12
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
10
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
38
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová
26
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.