Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA157
Frýdek-Místek - Dukla
17 : 26
16.4. 18:00
AA176
Zubří - KP Brno
23 : 23
12.4. 18:00
AA172
Kopřivnice - Přerov
33 : 26
16.3. 18:00
AA163
Karviná - Kopřivnice
32 : 20
15.2. 19:00
AA116
Frýdek-Místek - Zlín
29 : 20
29.1. 18:00
AA097
Hranice - Kopřivnice
40 : 29
11.12. 18:00
AA089
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 22
30.11. 17:00
AA074
Lovosice - Zlín
24 : 21
27.10. 10:30
AA054
Přerov - Zubří
22 : 38
5.10. 18:00
AA031
Kopřivnice - Hranice
28 : 34
29.9. 17:00
AA026
Frýdek-Místek - Dukla
33 : 26
22.9. 15:00
AA017
Zlín - Hranice
28 : 31
8.9. 10:30
AA003
Karviná - Přerov
27 : 22
2.liga mužů SM
24.11. 11:00
AF049
Polanka - Rožnov p.R.
27 : 24
2.liga starších dorostenců M
24.11. 09:00
AI049
Polanka - Rožnov p.R.
21 : 31
2.liga mladších dorostenců M
24.11. 13:00
AL049
DTJ Polanka - Rožnov p.R.
20 : 33
Český pohár mužů
29.10. 18:30
AN066
Kopřivnice - Karviná
35 : 36
W.H.I.L.
2.5. 17:00
AP137
Zlín - Slavia
25 : 27
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
22.1. 18:00
AP086
Poruba - Veselí n.M.
29 : 19
11.1. 18:00
AP062
Poruba - ŠKP Piccard Senec
44 : 23
17.11. 18:00
AP053
Veselí n.M. - Šaľa
20 : 24
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
1.liga žen
9.2. 12:30
AR069
Olomouc B - HC Plzeň
28 : 22
Liga starších dorostenek-M-sk.B
13.10. 12:00
AUD012
Zlín - Poruba
25 : 15
2.liga mladších dorostenek-M
9.2. 10:30
AWB005
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.B
13.10. 10:00
AYB012
Zlín - Poruba
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.