Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Rozpis soutěže
Turnaj Paskov I, podzim
Turnaj Orlová I, podzim
Turnaj Třinec I, podzim
Turnaj Paskov II, podzim
Turnaj Orlová II, podzim
Turnaj Třinec II, podzim
Turnaj Paskov I, jaro
Turnaj Orlová I, jaro
Turnaj Třinec I, jaro
Turnaj Paskov II, jaro
Turnaj Orlová II, jaro
Turnaj Třinec II, jaro
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
23.3. 17:00
AE099
Olomouc - Prostějov
28 : 29
2.liga mužů SM
3.5. 17:00
AF126
MHK Karviná - Polanka
29 : 23
1.3. 15:45
AF082
Trnávka - Polanka
25 : 28
23.11. 16:00
AF054
Trnávka - Zubří B
23 : 33
12.10. 17:30
AF024
Vsetín - V. Bystřice
34 : 23
6.10. 11:00
AF016
Polanka - Trnávka
25 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.3. 15:00
AI099
Olomouc - Prostějov
40 : 31
13.3. 18:30
AI095
Přerov - Olomouc
24 : 26
12.10. 15:30
AI024
Vsetín - Sokol Telnice
44 : 22
6.10. 13:00
AI016
Polanka - Přerov
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
10.5. 15:30
AL130
V. Bystřice - HK Ivančice
47 : 22
6.10. 09:00
AL016
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
21 : 33
2.liga žen M
1.5. 10:00
AT044
Karviná - H.Brod
32 : 22
26.10. 10:00
AT014
Karviná - H.Brod
24 : 16
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 12:00
AUD026
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
9 : 47
2.liga starších dorostenek M
13.4. 12:00
AVB037
TJ Nový Jičín - Poruba
12 : 32
1.liga mladší dorostenky
9.3. 13:00
AW023
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 23
2.liga mladších dorostenek-M
1.5. 12:00
AWB032
Karviná - H.Brod
23 : 31
16.3. 15:30
AWB026
Karviná - Zábřeh
21 : 28
15.2. 12:00
AWB012
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
Liga mladších dorostenek M-sk.B
3.11. 11:00
AYB017
Zábřeh - Zlín
22 : 37
19.10. 18:00
AYB014
Karviná - Zlín
24 : 35
28.9. 11:00
AYB005
Zábřeh - Poruba
16 : 27
Moravskoslezská liga muži
13.4. 14:00
NA051
Nový Jičín - Krmelín
16 : 27
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
5.10. 14:45
NC029
Kopřivnice A - Polanka
20 : 32
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
5.10. 13:30
NE029
Kopřivnice - Polanka A
33 : 4
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
13.4. 10:30
NF051
Nový Jičín - Krmelín
17 : 16
Moravskoslezská liga ženy
17.5. 10:00
NI013
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
4.4. 17:00
NI016
Ostrava - Paskov
19 : 30
Moravskoslezská liga starší žačky
14.9. 00:00
NJ003
Hrabůvka - Třinec
33 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Třinec II, jaro - 3. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třinec
2
2
0
0
44 : 41
4
2
Orlová
2
1
0
1
42 : 38
2
3
Paskov
2
0
0
2
42 : 49
0
Tabulka střelců
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
120
Patrik Slonka
TJ Meteor Orlová
113
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
12
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
10
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
38
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová
26
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.