Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.12. 16:00
AE062
Olomouc - Brno B
31 : 27
2.liga mužů SM
26.4. 17:30
AF117
V. Bystřice - Ostrava
27 : 20
12.4. 15:30
AF109
Trnávka - Rožnov p.R.
28 : 32
30.3. 12:00
AF105
Vsetín - MHK Karviná
26 : 29
22.3. 15:30
AF100
MHK Karviná - Šumperk
26 : 32
8.3. 17:00
AF086
Ostrava - Hranice B
30 : 19
2.3. 10:30
AF080
Šumperk - V. Bystřice
22 : 24
16.2. 15:30
AF072
Ostrava - MHK Karviná
30 : 31
8.12. 17:00
AF061
MHK Karviná - Rožnov p.R.
33 : 27
1.12. 14:00
AF055
Rožnov p.R. - Zubří B
24 : 38
24.11. 13:00
AF053
Hranice B - Šumperk
29 : 31
10.11. 15:00
AF040
Ostrava - Šumperk
30 : 22
26.10. 14:00
AF032
Trnávka - Napajedla
26 : 34
20.10. 11:00
AF027
Polanka - Šumperk
24 : 23
5.10. 18:00
AF013
Vsetín - Rožnov p.R.
35 : 29
29.9. 17:00
AF011
Zubří B - V. Bystřice
29 : 33
1.liga starších dorostenců
9.3. 12:00
AG079
Kopřivnice - Dukla
30 : 22
8.3. 15:00
AG086
Ostrava - N.Veselí
29 : 36
16.2. 13:30
AG072
Ostrava - Talent Plzeň
23 : 25
16.11. 10:30
AG043
Kopřivnice - Náchod
44 : 26
9.11. 13:00
AG040
Ostrava - Jičín
27 : 32
12.10. 16:00
AG019
Kopřivnice - HK Lovosice
42 : 28
2.liga starších dorostenců M
7.12. 14:00
AI062
Olomouc - Polanka
30 : 26
1.12. 18:00
AI055
Rožnov p.R. - Prostějov
38 : 19
20.10. 09:00
AI027
Polanka - SK Kuřim
34 : 16
5.10. 16:00
AI013
Vsetín - Rožnov p.R.
29 : 36
1.liga mladších dorostenců
9.3. 10:00
AJ079
Kopřivnice - Dukla
29 : 26
8.3. 13:00
AJ086
Ostrava - N.Veselí
27 : 30
16.2. 11:30
AJ072
Ostrava - Talent Plzeň
27 : 33
16.11. 12:30
AJ043
Kopřivnice - Strakonice
29 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim - 9. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Suchdol n/O
24 : 28
video
online
Paskov - Krmelín
21 : 32
video
online
Orlová - Trnávka
30 : 24
video
online
Nový Jičín - Klimkovice
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
8
7
0
1
229 : 194
14
2
Suchdol n/O
8
7
0
1
206 : 150
14
3
Krmelín
8
6
0
2
225 : 163
12
4
Paskov
8
4
0
4
195 : 219
8
5
Nový Jičín
8
3
0
5
171 : 203
6
6
Klimkovice
8
2
1
5
151 : 163
5
7
Třinec
8
2
1
5
170 : 210
5
8
Orlová
8
2
0
6
139 : 163
4
9
Trnávka
8
2
0
6
181 : 202
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.