Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Krajské školní ligy
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.4. 17:00
AB112
Litovel - Dukla B
40 : 25
1.3. 11:00
AB081
Bohunice - Bystřice p.H.
24 : 24
17.11. 10:30
AB048
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
20 : 21
5.10. 17:00
AB018
Litovel - Chodov
31 : 22
2.liga mužů JM
23.11. 16:30
AE049
Brno B - Kostelec n.H.
30 : 36
2.liga mužů SM
4.5. 17:00
AF121
Zubří B - Rožnov p.R.
35 : 25
9.11. 18:00
AF037
SKP F-M B - Rožnov p.R.
26 : 23
20.10. 15:00
AF029
Ostrava - Trnávka
37 : 32
1.liga starších dorostenců
30.4. 17:30
AG121
Zubří - Kopřivnice
26 : 26
23.11. 12:30
AG049
Handball KP Brno - Kopřivnice
29 : 39
9.11. 16:00
AG037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 35
19.10. 15:00
AG029
Ostrava - Náchod
35 : 30
1.liga mladších dorostenců
30.4. 15:30
AJ121
Zubří - Kopřivnice
35 : 25
23.11. 14:30
AJ049
KP Brno - Kopřivnice
37 : 32
9.11. 14:00
AJ037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 33
19.10. 13:00
AJ029
Ostrava - Strakonice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 15:00
AL112
Litovel - Sokol Juliánov
34 : 19
17.11. 12:30
AL048
Bystřice p.H. - DTJ Polanka
25 : 32
5.10. 15:00
AL018
Litovel - Sokolnice
30 : 23
Český pohár mužů
15.9. 12:30
AN047
Trnávka - Polanka
26 : 19
14.9. 10:30
AN045
Vsetín - Bystřice p.H.
32 : 34
1.liga žen
27.4. 14:00
AR125
Poruba B - Kobylisy
22 : 30
3.4. 18:30
AR110
Kunovice - Otrokovice
19 : 27
23.3. 15:00
AR107
Otrokovice - Slavia B
28 : 31
1.3. 15:00
AR087
Bohunice - Olomouc B
20 : 28
23.2. 14:30
AR082
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
24 : 17
2.11. 16:00
AR033
Otrokovice - Poruba B
22 : 27
13.10. 12:30
AR021
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
29.9. 13:00
AR009
Kunovice - SVŠ Plzeň A
26 : 15
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.11. 14:00
AUD016
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
22 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol Hrabůvka - HC Ostrava
11 : 26
video
online
Poruba - Nový Jičín
16 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Hrabůvka
16
11
1
4
283 : 212
23
2
Karviná
16
10
1
5
283 : 210
21
3
HC Ostrava
16
8
3
5
323 : 186
19
4
Poruba
16
8
1
7
220 : 170
17
5
Nový Jičín
16
0
0
16
73 : 404
0
Tabulka střelců
Barbora Sisrová
HC Ostrava
111
Adéla Hirešová
TJ Sokol Karviná
104
Klára Jankovičová
HC Ostrava
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Seifriedová
HC Ostrava
12
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
9
Anežka Farářová
TJ Sokol Karviná
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Krainová
TJ Sokol Karviná
12
Charlota Cholevová
Sokol Hrabůvka
12
Kateřina Slívová
HC Ostrava
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.