Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
22.3. 17:00
AB099
Litovel - Bohunice
28 : 20
8.3. 13:00
AB090
Karviná B - Dukla B
27 : 14
15.2. 17:00
AB068
Bohunice - Dukla B
27 : 20
23.11. 17:00
AB051
Litovel - Karviná B
25 : 24
26.10. 13:00
AB036
Karviná B - Bystřice p.H.
22 : 24
13.10. 15:00
AB022
Bohunice - Dvůr Králové
15 : 21
22.9. 10:30
AB004
Bystřice p.H. - N.Veselí
26 : 27
2.liga mužů SM
4.5. 17:00
AF124
Napajedla - V. Bystřice
24 : 25
30.3. 17:00
AF107
Zubří B - Napajedla
29 : 28
30.11. 13:00
AF059
SKP F-M B - Ostrava
33 : 21
6.10. 17:00
AF018
Ostrava - Napajedla
26 : 39
29.9. 17:00
AF011
Zubří B - V. Bystřice
29 : 33
1.liga starších dorostenců
11.5. 17:00
AG130
Karviná - N.Veselí
22 : 24
30.3. 15:00
AG107
Zubří - HK Lovosice
31 : 26
22.2. 11:45
AG077
Karviná - Zubří
24 : 25
30.11. 11:00
AG059
Frýdek-Místek - Ostrava
24 : 28
29.11. 16:00
AG055
Kopřivnice - Zubří
36 : 33
26.10. 15:00
AG036
Karviná - Frýdek-Místek
28 : 21
5.10. 15:00
AG018
Ostrava - HK Lovosice
29 : 23
2.liga starších dorostenců M
4.5. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
39 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.5. 15:00
AJ130
Karviná - N.Veselí
21 : 25
30.3. 13:00
AJ107
Zubří - HK Lovosice
30 : 20
8.3. 17:00
AJ090
Karviná - Dukla
27 : 20
22.2. 13:35
AJ077
Karviná - Zubří
24 : 26
30.11. 09:00
AJ059
Frýdek-Místek - Ostrava
37 : 15
29.11. 18:00
AJ055
Kopřivnice - Zubří
33 : 44
26.10. 17:00
AJ036
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 23
5.10. 13:00
AJ018
Ostrava - HK Lovosice
33 : 39
2.liga mladších dorostenců M
22.3. 15:00
AL099
Litovel - Prostějov
32 : 30
23.11. 15:00
AL051
Litovel - V. Bystřice
37 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.