Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Rozpis soutěže
Turnaj Paskov I, podzim
Turnaj Orlová I, podzim
Turnaj Třinec I, podzim
Turnaj Paskov II, podzim
Turnaj Orlová II, podzim
Turnaj Třinec II, podzim
Turnaj Paskov I, jaro
Turnaj Orlová I, jaro
Turnaj Třinec I, jaro
Turnaj Paskov II, jaro
Turnaj Orlová II, jaro
Turnaj Třinec II, jaro
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
22.3. 17:00
AB099
Litovel - Bohunice
28 : 20
8.3. 13:00
AB090
Karviná B - Dukla B
27 : 14
15.2. 17:00
AB068
Bohunice - Dukla B
27 : 20
23.11. 17:00
AB051
Litovel - Karviná B
25 : 24
26.10. 13:00
AB036
Karviná B - Bystřice p.H.
22 : 24
13.10. 15:00
AB022
Bohunice - Dvůr Králové
15 : 21
22.9. 10:30
AB004
Bystřice p.H. - N.Veselí
26 : 27
2.liga mužů SM
4.5. 17:00
AF124
Napajedla - V. Bystřice
24 : 25
30.3. 17:00
AF107
Zubří B - Napajedla
29 : 28
30.11. 13:00
AF059
SKP F-M B - Ostrava
33 : 21
6.10. 17:00
AF018
Ostrava - Napajedla
26 : 39
29.9. 17:00
AF011
Zubří B - V. Bystřice
29 : 33
1.liga starších dorostenců
11.5. 17:00
AG130
Karviná - N.Veselí
22 : 24
30.3. 15:00
AG107
Zubří - HK Lovosice
31 : 26
22.2. 11:45
AG077
Karviná - Zubří
24 : 25
30.11. 11:00
AG059
Frýdek-Místek - Ostrava
24 : 28
29.11. 16:00
AG055
Kopřivnice - Zubří
36 : 33
26.10. 15:00
AG036
Karviná - Frýdek-Místek
28 : 21
5.10. 15:00
AG018
Ostrava - HK Lovosice
29 : 23
2.liga starších dorostenců M
4.5. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
39 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.5. 15:00
AJ130
Karviná - N.Veselí
21 : 25
30.3. 13:00
AJ107
Zubří - HK Lovosice
30 : 20
8.3. 17:00
AJ090
Karviná - Dukla
27 : 20
22.2. 13:35
AJ077
Karviná - Zubří
24 : 26
30.11. 09:00
AJ059
Frýdek-Místek - Ostrava
37 : 15
29.11. 18:00
AJ055
Kopřivnice - Zubří
33 : 44
26.10. 17:00
AJ036
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 23
5.10. 13:00
AJ018
Ostrava - HK Lovosice
33 : 39
2.liga mladších dorostenců M
22.3. 15:00
AL099
Litovel - Prostějov
32 : 30
23.11. 15:00
AL051
Litovel - V. Bystřice
37 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Třinec I, jaro - 3. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třinec
2
2
0
0
53 : 38
4
2
Orlová
2
1
0
1
43 : 52
2
3
Paskov
2
0
0
2
46 : 52
0
Tabulka střelců
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
120
Patrik Slonka
TJ Meteor Orlová
113
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
12
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
10
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
38
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová
26
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.