Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Rozpis soutěže
Turnaj Paskov I, podzim
Turnaj Orlová I, podzim
Turnaj Třinec I, podzim
Turnaj Paskov II, podzim
Turnaj Orlová II, podzim
Turnaj Třinec II, podzim
Turnaj Paskov I, jaro
Turnaj Orlová I, jaro
Turnaj Třinec I, jaro
Turnaj Paskov II, jaro
Turnaj Orlová II, jaro
Turnaj Třinec II, jaro
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
22.9. 12:30
AL004
Bystřice p.H. - HK Ivančice
33 : 48
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN057
MHK Karviná - Litovel
25 : 33
15.9. 15:00
AN044
Napajedla - Olomouc
26 : 29
Žákovská liga starších žáků
1.6. 14:00
AO192
Karviná A - V. Bystřice
24 : 21
1.6. 12:00
AO190
Dukla 6 - Talent A
22 : 14
31.5. 15:00
AO184
Ivančice A - Dukla 6
20 : 23
31.5. 13:00
AO182
Dukla 6 - Karviná A
19 : 28
31.5. 10:00
AO179
Talent A - Ivančice A
19 : 25
1.3. 14:20
AO102
Strakonice A - Ivančice A
20 : 27
1.3. 11:40
AO100
Ivančice A - Karviná A
23 : 34
1.3. 09:00
AO098
Karviná A - Strakonice A
19 : 10
1.liga žen
1.5. 11:00
AR131
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
27.4. 14:30
AR122
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
5.4. 12:00
AR112
Poruba B - Zlín B
24 : 31
15.3. 15:00
AR097
Kunovice - Most B
18 : 19
15.2. 15:00
AR074
Bohunice - Slavia B
31 : 26
8.12. 13:00
AR062
Poruba B - SVŠ Plzeň A
27 : 24
17.11. 14:00
AR046
Zlín B - Poruba B
26 : 24
9.11. 15:00
AR042
Kunovice - Olomouc B
16 : 25
1.liga starších dorostenek
9.2. 14:30
AU005
Olomouc - SVŠ Plzeň
28 : 24
1.liga mladší dorostenky
5.4. 14:00
AW036
Poruba - DHK Baník Most
33 : 23
9.2. 16:30
AW005
Olomouc - SVŠ Plzeň
26 : 30
Žákovská liga starších žaček
2.3. 13:50
AZ117
Slavia - HK Sptk Ústí n.L.
21 : 12
2.3. 11:25
AZ115
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
11 : 26
2.3. 09:00
AZ113
Poruba - Slavia
17 : 21
18.1. 16:10
AZ045
Velká Bystřice - Sparta Kutná Hora
15 : 5
18.1. 14:25
AZ042
Hrabůvka - Velká Bystřice
10 : 15
18.1. 12:40
AZ039
Ivančice - Hrabůvka
19 : 4
18.1. 10:55
AZ036
Ivančice - Sparta Kutná Hora
26 : 5
18.1. 09:10
AZ033
Velká Bystřice - Ivančice
8 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Třinec II, jaro - 3. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třinec
2
2
0
0
44 : 41
4
2
Orlová
2
1
0
1
42 : 38
2
3
Paskov
2
0
0
2
42 : 49
0
Tabulka střelců
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
120
Patrik Slonka
TJ Meteor Orlová
113
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
12
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
10
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
38
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová
26
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.