Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
22.9. 12:30
AL004
Bystřice p.H. - HK Ivančice
33 : 48
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN057
MHK Karviná - Litovel
25 : 33
15.9. 15:00
AN044
Napajedla - Olomouc
26 : 29
Žákovská liga starších žáků
1.6. 14:00
AO192
Karviná A - V. Bystřice
24 : 21
1.6. 12:00
AO190
Dukla 6 - Talent A
22 : 14
31.5. 15:00
AO184
Ivančice A - Dukla 6
20 : 23
31.5. 13:00
AO182
Dukla 6 - Karviná A
19 : 28
31.5. 10:00
AO179
Talent A - Ivančice A
19 : 25
1.3. 14:20
AO102
Strakonice A - Ivančice A
20 : 27
1.3. 11:40
AO100
Ivančice A - Karviná A
23 : 34
1.3. 09:00
AO098
Karviná A - Strakonice A
19 : 10
1.liga žen
1.5. 11:00
AR131
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
27.4. 14:30
AR122
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
5.4. 12:00
AR112
Poruba B - Zlín B
24 : 31
15.3. 15:00
AR097
Kunovice - Most B
18 : 19
15.2. 15:00
AR074
Bohunice - Slavia B
31 : 26
8.12. 13:00
AR062
Poruba B - SVŠ Plzeň A
27 : 24
17.11. 14:00
AR046
Zlín B - Poruba B
26 : 24
9.11. 15:00
AR042
Kunovice - Olomouc B
16 : 25
1.liga starších dorostenek
9.2. 14:30
AU005
Olomouc - SVŠ Plzeň
28 : 24
1.liga mladší dorostenky
5.4. 14:00
AW036
Poruba - DHK Baník Most
33 : 23
9.2. 16:30
AW005
Olomouc - SVŠ Plzeň
26 : 30
Žákovská liga starších žaček
2.3. 13:50
AZ117
Slavia - HK Sptk Ústí n.L.
21 : 12
2.3. 11:25
AZ115
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
11 : 26
2.3. 09:00
AZ113
Poruba - Slavia
17 : 21
18.1. 16:10
AZ045
Velká Bystřice - Sparta Kutná Hora
15 : 5
18.1. 14:25
AZ042
Hrabůvka - Velká Bystřice
10 : 15
18.1. 12:40
AZ039
Ivančice - Hrabůvka
19 : 4
18.1. 10:55
AZ036
Ivančice - Sparta Kutná Hora
26 : 5
18.1. 09:10
AZ033
Velká Bystřice - Ivančice
8 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim - 9. kolo - výsledky
video
online
Třinec - Suchdol n/O
24 : 28
video
online
Paskov - Krmelín
21 : 32
video
online
Orlová - Trnávka
30 : 24
video
online
Nový Jičín - Klimkovice
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
8
7
0
1
229 : 194
14
2
Suchdol n/O
8
7
0
1
206 : 150
14
3
Krmelín
8
6
0
2
225 : 163
12
4
Paskov
8
4
0
4
195 : 219
8
5
Nový Jičín
8
3
0
5
171 : 203
6
6
Klimkovice
8
2
1
5
151 : 163
5
7
Třinec
8
2
1
5
170 : 210
5
8
Orlová
8
2
0
6
139 : 163
4
9
Trnávka
8
2
0
6
181 : 202
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.