Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Radek Mohyla
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
22.3. 17:00
AB099
Litovel - Bohunice
28 : 20
8.3. 13:00
AB090
Karviná B - Dukla B
27 : 14
15.2. 17:00
AB068
Bohunice - Dukla B
27 : 20
23.11. 17:00
AB051
Litovel - Karviná B
25 : 24
26.10. 13:00
AB036
Karviná B - Bystřice p.H.
22 : 24
13.10. 15:00
AB022
Bohunice - Dvůr Králové
15 : 21
22.9. 10:30
AB004
Bystřice p.H. - N.Veselí
26 : 27
2.liga mužů SM
4.5. 17:00
AF124
Napajedla - V. Bystřice
24 : 25
30.3. 17:00
AF107
Zubří B - Napajedla
29 : 28
30.11. 13:00
AF059
SKP F-M B - Ostrava
33 : 21
6.10. 17:00
AF018
Ostrava - Napajedla
26 : 39
1.liga starších dorostenců
11.5. 17:00
AG130
Karviná - N.Veselí
22 : 24
30.3. 15:00
AG107
Zubří - HK Lovosice
31 : 26
8.3. 15:00
AG090
Karviná - Dukla
26 : 26
22.2. 11:45
AG077
Karviná - Zubří
24 : 25
30.11. 11:00
AG059
Frýdek-Místek - Ostrava
24 : 28
29.11. 16:00
AG055
Kopřivnice - Zubří
36 : 33
26.10. 15:00
AG036
Karviná - Frýdek-Místek
28 : 21
5.10. 15:00
AG018
Ostrava - HK Lovosice
29 : 23
2.liga starších dorostenců M
4.5. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
39 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.5. 15:00
AJ130
Karviná - N.Veselí
21 : 25
30.3. 13:00
AJ107
Zubří - HK Lovosice
30 : 20
22.2. 13:35
AJ077
Karviná - Zubří
24 : 26
30.11. 09:00
AJ059
Frýdek-Místek - Ostrava
37 : 15
29.11. 18:00
AJ055
Kopřivnice - Zubří
33 : 44
26.10. 17:00
AJ036
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 23
5.10. 13:00
AJ018
Ostrava - HK Lovosice
33 : 39
2.liga mladších dorostenců M
22.3. 15:00
AL099
Litovel - Prostějov
32 : 30
23.11. 15:00
AL051
Litovel - V. Bystřice
37 : 28
22.9. 12:30
AL004
Bystřice p.H. - HK Ivančice
33 : 48
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Třinec
33 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
6
6
0
0
151 : 73
12
2
Hlučín
6
4
0
2
139 : 108
8
3
Hrabůvka
6
2
0
4
117 : 126
4
4
Třinec
6
0
0
6
79 : 179
0
Tabulka střelců
Eliška Desortová
HC Hlučín
45
Linda Melecká
HC Hlučín
44
Kamila Kobieluszová
TJ TŽ Třinec
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Linda Melecká
HC Hlučín
6
Markéta Zmydlochová
Sokol Hrabůvka
4
Jana Blaščoková
Sokol Hrabůvka
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sabina Pavlovská
Sokol Hrabůvka
20
Eliška Desortová
HC Hlučín
8
Kateřina Zajončková
Sokol Poruba
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.