Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Martin Prokeš
Post
pivot
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
30
Starty
1.liga mužů
11.05. [AB130]
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
1 branek
04.05. [AB123]
N.Veselí - Dukla B
33 : 32
1 branek
27.04. [AB119]
Jičín "B" - N.Veselí
24 : 20
1 branek
13.04. [AB110]
N.Veselí - Bohunice
31 : 25
1 branek
29.03. [AB108]
Náchod - N.Veselí
33 : 25
0 branek
22.03. [AB097]
N.Veselí - Strakonice
29 : 30
1 branek
16.03. [AB096]
N.Veselí - Chodov
31 : 22
4 branek
08.03. [AB086]
Litovel - N.Veselí
36 : 27
3 branek
01.03. [AB083]
N.Veselí - Loko Louny
36 : 14
2 branek
22.02. [AB075]
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
1 branek
16.02. [AB070]
N.Veselí - Bystřice p.H.
22 : 31
4 branek
08.12. [AB064]
N.Veselí - Karviná B
30 : 24
0 branek
30.11. [AB057]
Dukla B - N.Veselí
22 : 27
1 branek
23.11. [AB053]
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 27
1 branek
17.11. [AB044]
Bohunice - N.Veselí
21 : 20
0 branek
10.11. [AB042]
N.Veselí - Náchod
26 : 27
1 branek
26.10. [AB031]
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
1 branek
20.10. [AB030]
Chodov - N.Veselí
26 : 25
3 branek
13.10. [AB020]
N.Veselí - Litovel
23 : 24
0 branek
05.10. [AB017]
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
3 branek
29.09. [AB009]
N.Veselí - Dvůr Králové
27 : 20
1 branek
22.09. [AB004]
Bystřice p.H. - N.Veselí
26 : 27
0 branek
Český pohár mužů
14.09. [AN048]
V. Meziříčí - N.Veselí
28 : 27
0 branek
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.