Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Anna Dolejšová
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
161
Starty
W.H.I.L.
16.11. [AP051]
Poruba - Písek
28 : 16
0 branek
09.10. [AP036]
Písek - Michalovce
17 : 28
0 branek
08.09. [AP011]
Slavia - Písek
44 : 23
1 branek
31.08. [AP003]
Písek - Olomouc
16 : 34
0 branek
Český pohár žen
14.09. [APR017]
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
3 branek
2.liga žen Č
03.05. [AS127]
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
5 branek
26.04. [AS126]
Č.Budějovice - DHK Pardubice
22 : 21
9 branek
12.04. [AS116]
Kobylisy B - Č.Budějovice
23 : 31
9 branek
06.04. [AS113]
Č.Budějovice - Milevsko
35 : 21
9 branek
30.03. [AS100]
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 18
10 branek
23.03. [AS105]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 27
5 branek
09.03. [AS094]
Astra - Č.Budějovice
22 : 28
10 branek
02.03. [AS087]
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
7 branek
22.02. [AS083]
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
3 branek
16.02. [AS074]
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
26 : 22
9 branek
08.02. [AS072]
S.Vršovice B - Č.Budějovice
23 : 25
5 branek
08.12. [AS061]
Č.Budějovice - Turnov
27 : 27
9 branek
01.12. [AS060]
DHK Pardubice - Č.Budějovice
23 : 23
8 branek
24.11. [AS050]
Č.Budějovice - Kobylisy B
25 : 22
8 branek
17.11. [AS047]
Milevsko - Č.Budějovice
28 : 30
11 branek
10.11. [AS039]
Č.Budějovice - Ústí n.L.
23 : 21
8 branek
02.11. [AS034]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Č.Budějovice
23 : 32
13 branek
20.10. [AS028]
Č.Budějovice - Astra
25 : 17
8 branek
12.10. [AS021]
Strakonice - Č.Budějovice
24 : 22
5 branek
06.10. [AS017]
Č.Budějovice - Loko Cheb
25 : 19
6 branek
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.