Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Erik Atyafi
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
80
Starty
2.liga starších dorostenců M
11.05. [AI128]
Polanka - Olomouc
31 : 30
3 branek
03.05. [AI125]
Olomouc - Maloměřice
37 : 28
1 branek
27.04. [AI117]
Sokol Telnice - Olomouc
25 : 34
2 branek
12.04. [AI112]
Olomouc - Vsetín
37 : 37
2 branek
30.03. [AI106]
SK Kuřim - Olomouc
25 : 34
6 branek
23.03. [AI099]
Olomouc - Prostějov
40 : 31
6 branek
13.03. [AI095]
Přerov - Olomouc
24 : 26
2 branek
08.03. [AI086]
Olomouc - HK Ivančice
31 : 29
3 branek
01.03. [AI084]
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
18 : 29
5 branek
22.02. [AI073]
Olomouc - Rožnov p.R.
24 : 39
5 branek
16.02. [AI072]
Olomouc - Zlín
24 : 24
2 branek
07.12. [AI062]
Olomouc - Polanka
30 : 26
4 branek
30.11. [AI059]
Maloměřice - Olomouc
28 : 30
3 branek
24.11. [AI051]
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
2 branek
17.11. [AI046]
Vsetín - Olomouc
47 : 41
4 branek
10.11. [AI040]
Olomouc - SK Kuřim
40 : 25
3 branek
09.11. [AI033]
Prostějov - Olomouc
30 : 26
2 branek
19.10. [AI029]
Olomouc - Přerov
28 : 19
2 branek
13.10. [AI020]
HK Ivančice - Olomouc
27 : 27
6 branek
06.10. [AI018]
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
34 : 16
6 branek
28.09. [AI007]
Rožnov p.R. - Olomouc
38 : 23
2 branek
LOLK muži
10.05. [OA046]
SK Velká Bystřice B - Senice
35 : 26
2 branek
04.05. [OA044]
Uničov A - SK Velká Bystřice B
27 : 26
3 branek
13.04. [OA036]
SK Velká Bystřice B - Žeravice
30 : 20
3 branek
06.10. [OA018]
Senice - SK Velká Bystřice B
31 : 27
0 branek
29.09. [OA016]
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 32
0 branek
22.09. [OA009]
SK Velká Bystřice B - Droždín
27 : 28
0 branek
14.09. [OA008]
Žeravice - SK Velká Bystřice B
22 : 21
1 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.