Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Rozpis soutěže
Turnaj Paskov I, podzim
Turnaj Orlová I, podzim
Turnaj Třinec I, podzim
Turnaj Paskov II, podzim
Turnaj Orlová II, podzim
Turnaj Třinec II, podzim
Turnaj Paskov I, jaro
Turnaj Orlová I, jaro
Turnaj Třinec I, jaro
Turnaj Paskov II, jaro
Turnaj Orlová II, jaro
Turnaj Třinec II, jaro
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tomáš Kováč
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
140
Starty
1.liga mladších dorostenců
10.05. [AJ128]
KP Brno - Ostrava
28 : 25
4 branek
03.05. [AJ125]
Ostrava - Frýdek-Místek
22 : 34
1 branek
30.03. [AJ106]
Jičín - Ostrava
23 : 21
1 branek
22.03. [AJ099]
Ostrava - Zubří
17 : 34
2 branek
15.03. [AJ095]
Strakonice - Ostrava
35 : 29
6 branek
08.03. [AJ086]
Ostrava - N.Veselí
27 : 30
2 branek
02.03. [AJ084]
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
3 branek
23.02. [AJ073]
Ostrava - Kopřivnice
26 : 26
3 branek
16.02. [AJ072]
Ostrava - Talent Plzeň
27 : 33
3 branek
08.12. [AJ062]
Ostrava - KP Brno
30 : 22
5 branek
30.11. [AJ059]
Frýdek-Místek - Ostrava
37 : 15
2 branek
24.11. [AJ051]
Ostrava - Karviná
16 : 24
2 branek
16.11. [AJ046]
Dukla - Ostrava
35 : 27
2 branek
09.11. [AJ040]
Ostrava - Jičín
26 : 38
4 branek
27.10. [AJ033]
Zubří - Ostrava
35 : 22
0 branek
19.10. [AJ029]
Ostrava - Strakonice
31 : 34
2 branek
13.10. [AJ020]
N.Veselí - Ostrava
35 : 24
1 branek
05.10. [AJ018]
Ostrava - HK Lovosice
33 : 39
1 branek
28.09. [AJ007]
Kopřivnice - Ostrava
30 : 26
1 branek
22.09. [AJ006]
Talent Plzeň - Ostrava
35 : 29
0 branek
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.05. [NC035]
F.-Místek A - Ostrava
29 : 27
11 branek
24.05. [NC042]
Kopřivnice A - Ostrava
29 : 16
4 branek
10.04. [NC050]
Ostrava - F.-Místek A
25 : 19
10 branek
06.04. [NC048]
Polanka - Ostrava
19 : 15
3 branek
17.11. [NC018]
Polanka - Ostrava
16 : 14
4 branek
10.11. [NC027]
Ostrava - Kopřivnice A
18 : 27
8 branek
31.10. [NC020]
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
4 branek
19.10. [NC012]
Kopřivnice A - Ostrava
35 : 25
6 branek
05.10. [NC028]
Karviná A - Ostrava
30 : 24
10 branek
21.09. [NC005]
F.-Místek A - Ostrava
25 : 16
4 branek
Další
Předchozí kola
Turnaj Třinec II, jaro - 3. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třinec
2
2
0
0
44 : 41
4
2
Orlová
2
1
0
1
42 : 38
2
3
Paskov
2
0
0
2
42 : 49
0
Tabulka střelců
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
120
Patrik Slonka
TJ Meteor Orlová
113
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Kowalczuk
TJ TŽ Třinec
12
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
10
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
38
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová
26
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.