Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Radek Micheller
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
48
Starty
2.liga starších dorostenců M
04.05. [AI124]
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
39 : 28
2 branek
27.04. [AI117]
Sokol Telnice - Olomouc
25 : 34
2 branek
12.04. [AI113]
Zlín - Sokol Telnice
36 : 33
2 branek
05.04. [AI130]
Sokol Telnice - HK Ivančice
23 : 42
1 branek
29.03. [AI104]
Sokol Telnice - Polanka
21 : 21
3 branek
23.03. [AI102]
Maloměřice - Sokol Telnice
27 : 29
2 branek
15.03. [AI091]
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
40 : 26
2 branek
09.03. [AI090]
Sokol Telnice - Vsetín
33 : 29
2 branek
02.03. [AI080]
SK Kuřim - Sokol Telnice
23 : 19
2 branek
22.02. [AI077]
Sokol Telnice - Prostějov
13 : 19
3 branek
16.02. [AI069]
Přerov - Sokol Telnice
28 : 23
0 branek
07.12. [AI064]
HK Ivančice - Sokol Telnice
34 : 18
3 branek
24.11. [AI051]
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
1 branek
17.11. [AI047]
Sokol Telnice - Zlín
15 : 31
1 branek
10.11. [AI038]
Polanka - Sokol Telnice
30 : 16
2 branek
27.10. [AI036]
Sokol Telnice - Maloměřice
22 : 21
2 branek
20.10. [AI025]
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
16 : 45
3 branek
12.10. [AI024]
Vsetín - Sokol Telnice
44 : 22
2 branek
06.10. [AI014]
Sokol Telnice - SK Kuřim
22 : 21
3 branek
1.liga mladších dorostenců
09.11. [AJ038]
KP Brno - Karviná
23 : 37
2 branek
26.10. [AJ035]
Dukla - KP Brno
38 : 22
1 branek
05.10. [AJ016]
KP Brno - Strakonice
23 : 43
3 branek
29.09. [AJ009]
N.Veselí - KP Brno
32 : 23
0 branek
22.09. [AJ005]
HK Lovosice - KP Brno
38 : 22
4 branek
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.