Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Lukáš Klvač
Post
Mateřský klub
Meteor Orlová
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
57
Starty
Moravskoslezská liga ml. dorost
07.06. [NB018]
Třinec - Orlová
19 : 18
3 branek
07.06. [NB017]
Orlová - Paskov
24 : 19
0 branek
17.05. [NB011]
Orlová - Třinec
11 : 27
3 branek
17.05. [NB010]
Paskov - Orlová
26 : 15
3 branek
10.05. [NB009]
Orlová - Třinec
17 : 27
0 branek
10.05. [NB008]
Paskov - Orlová
25 : 26
3 branek
26.04. [NB005]
Orlová - Třinec
21 : 19
3 branek
26.04. [NB004]
Orlová - Paskov
30 : 18
5 branek
12.04. [NB002]
Orlová - Třinec
14 : 29
1 branek
12.04. [NB001]
Paskov - Orlová
23 : 20
5 branek
02.11. [NB018]
Orlová - Třinec
18 : 31
4 branek
02.11. [NB017]
Paskov - Orlová
29 : 31
3 branek
27.10. [NB013]
Orlová - Paskov
22 : 19
4 branek
27.10. [NB015]
Orlová - Třinec
20 : 19
6 branek
12.10. [NB011]
Orlová - Třinec
22 : 17
5 branek
12.10. [NB010]
Paskov - Orlová
38 : 8
0 branek
05.10. [NB009]
Orlová - Paskov
23 : 23
1 branek
05.10. [NB008]
Třinec - Orlová
28 : 20
0 branek
21.09. [NB006]
Třinec - Orlová
15 : 14
3 branek
14.09. [NB004]
Orlová - Paskov
18 : 16
5 branek
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Polanka A
21 : 16
video
online
Kopřivnice - F.-Místek A
15 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
16
13
1
2
356 : 200
27
2
F.-Místek A
16
13
1
2
372 : 181
27
3
Kopřivnice
16
9
0
7
337 : 216
18
4
Ostrava
16
3
0
13
159 : 397
6
5
Polanka A
16
1
0
15
152 : 382
2
Tabulka střelců
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek A
115
Michal Lysoněk
KH Kopřivnice
90
David Kurnik
HCB Karviná A
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lysoněk
KH Kopřivnice
12
David Kurnik
HCB Karviná A
10
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zoltán Duna
HCB Karviná A
16
Denis Patrik O´Connor
SKP Frýdek-Místek A
14
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.