Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Denis Patrik O´Connor
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
15
Počet branek
31
Starty
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
07.06. [NE032]
Kopřivnice - F.-Místek A
15 : 21
3 branek
31.05. [NE035]
F.-Místek A - Ostrava
23 : 9
0 branek
24.05. [NE040]
Karviná A - F.-Místek A
24 : 19
3 branek
22.05. [NE055]
F.-Místek A - Karviná A
17 : 17
1 branek
26.04. [NE054]
F.-Místek A - Polanka A
31 : 9
4 branek
10.04. [NE050]
Ostrava - F.-Místek A
8 : 26
4 branek
05.04. [NE047]
F.-Místek A - Kopřivnice
28 : 21
1 branek
30.03. [NE039]
Polanka A - F.-Místek A
8 : 26
1 branek
16.11. [NE017]
F.-Místek A - Kopřivnice
19 : 13
2 branek
09.11. [NE025]
F.-Místek A - Karviná A
14 : 11
0 branek
07.11. [NE024]
F.-Místek A - Polanka A
31 : 0
1 branek
19.10. [NE010]
Karviná A - F.-Místek A
17 : 11
2 branek
28.09. [NE009]
Polanka A - F.-Místek A
6 : 20
5 branek
21.09. [NE005]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 6
3 branek
02.09. [NE002]
Kopřivnice - F.-Místek A
14 : 18
1 branek
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.