Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Anna Hubáčková
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
46
Počet branek
89
Starty
2.liga mladších dorostenek-M
18.05. [AWB053]
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
4 branek
03.05. [AWB024]
Zábřeh - H.Brod
20 : 33
4 branek
01.05. [AWB032]
Karviná - H.Brod
23 : 31
2 branek
06.04. [AWB043]
H.Brod - HK Hodonín
24 : 22
3 branek
05.04. [AWB034]
H.Brod - DHK Pardubice
29 : 26
3 branek
01.03. [AWB052]
H.Brod - Zábřeh
26 : 30
1 branek
16.02. [AWB011]
H.Brod - V. Meziříčí
23 : 25
1 branek
08.02. [AWB006]
DHK Pardubice - H.Brod
32 : 24
4 branek
Liga mladších dorostenek M-sk.A
17.11. [AYA022]
Olomouc - H.Brod
41 : 13
1 branek
06.10. [AYA007]
H.Brod - Olomouc
22 : 47
0 branek
28.09. [AYA006]
HK Hodonín - H.Brod
24 : 24
1 branek
22.09. [AYA002]
H.Brod - V. Meziříčí
34 : 29
1 branek
Žákovská liga starších žaček
02.03. [AZ106]
H. Brod - DHC Plzeň A
13 : 30
1 branek
02.03. [AZ103]
Písek - H. Brod
28 : 15
5 branek
02.03. [AZ101]
H. Brod - Žirovnice
14 : 19
1 branek
09.02. [AZ100]
H. Brod - HK Sptk Ústí n.L.
16 : 21
4 branek
09.02. [AZ098]
Zlín "A" - H. Brod
30 : 21
1 branek
09.02. [AZ095]
DHK B Most - H. Brod
9 : 16
3 branek
09.02. [AZ093]
H. Brod - Hrabůvka
15 : 17
3 branek
18.01. [AZ012]
H. Brod - Zlín "B"
15 : 14
4 branek
18.01. [AZ009]
DHC Plzeň A - H. Brod
17 : 9
3 branek
18.01. [AZ007]
Zora Olomouc - H. Brod
13 : 15
2 branek
18.01. [AZ004]
H. Brod - Hlučín
14 : 10
2 branek
18.01. [AZ001]
H. Brod - Písek
15 : 12
3 branek
Liga Vysočiny - starší žákyně
31.05. [JD094]
H. Brod - Žirovnice
5 : 15
0 branek
31.05. [JD097]
H. Brod - J.Hradec
17 : 14
2 branek
31.05. [JD091]
Ledeč n. S. - H. Brod
10 : 15
3 branek
24.11. [JD050]
Žirovnice - H. Brod
12 : 4
2 branek
24.11. [JD048]
H. Brod - Ledeč n. S.
12 : 11
1 branek
24.11. [JD045]
H. Brod - Třebíč-VM
16 : 10
1 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 21
video
online
Krmelín - Paskov
25 : 17
video
online
Trnávka - Orlová
26 : 15
video
online
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
16
13
1
2
438 : 374
27
2
Krmelín
16
12
1
3
439 : 327
25
3
Suchdol n/O
16
12
0
4
412 : 311
24
4
Paskov
16
8
0
8
415 : 439
16
5
Orlová
16
5
2
9
308 : 339
12
6
Trnávka
16
6
0
10
390 : 417
12
7
Třinec
16
5
2
9
369 : 419
12
8
Klimkovice
16
3
2
11
302 : 363
8
9
Nový Jičín
16
4
0
12
335 : 419
8
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Michal Bezecný
KH Orel Paskov
103
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
35
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
18
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Glomb
Sokol Klimkovice
46
Jan Bartoň
TJ Nový Jičín
32
Miroslav Staš
Sokol Klimkovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.