Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
23.3. 10:30
AB102
Bystřice p.H. - Karviná B
24 : 30
22.2. 10:00
AB077
Karviná B - Bohunice
21 : 24
8.12. 15:00
AB066
Bohunice - Jičín "B"
21 : 25
1.12. 13:00
AB058
Karviná B - Chodov
24 : 30
10.11. 10:30
AB037
Bystřice p.H. - Strakonice
27 : 27
19.10. 17:00
AB029
Litovel - Náchod
35 : 26
6.10. 13:00
AB014
Karviná B - Jičín "B"
30 : 26
2.liga mužů SM
3.5. 11:00
AF125
Ostrava - SKP F-M B
30 : 30
13.4. 13:00
AF112
Ostrava - Vsetín
37 : 27
16.2. 17:00
AF068
Zubří B - Vsetín
33 : 31
17.11. 17:00
AF048
SKP F-M B - Polanka
31 : 23
1.liga starších dorostenců
3.5. 15:00
AG125
Ostrava - Frýdek-Místek
29 : 29
13.4. 15:00
AG112
Ostrava - Dukla
25 : 26
29.3. 09:00
AG103
Kopřivnice - Frýdek-Místek
39 : 22
16.2. 15:00
AG068
Zubří - Dukla
33 : 27
1.12. 15:00
AG058
Karviná - HK Lovosice
28 : 25
17.11. 15:00
AG048
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
31 : 18
6.10. 15:00
AG014
Karviná - Jičín
29 : 26
1.liga mladších dorostenců
3.5. 13:00
AJ125
Ostrava - Frýdek-Místek
22 : 34
29.3. 11:00
AJ103
Kopřivnice - Frýdek-Místek
36 : 33
16.2. 13:00
AJ068
Zubří - Dukla
30 : 22
1.12. 17:00
AJ058
Karviná - HK Lovosice
36 : 23
17.11. 13:00
AJ048
Frýdek-Místek - KP Brno
38 : 26
6.10. 17:00
AJ014
Karviná - Jičín
30 : 21
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 12:30
AL102
Bystřice p.H. - V. Bystřice
17 : 25
10.11. 12:30
AL037
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
21 : 28
19.10. 15:00
AL029
Litovel - Velké Meziříčí
27 : 28
1.liga žen
26.4. 15:00
AR123
Kunovice - Zlín B
22 : 20
12.4. 15:30
AR120
Otrokovice - Olomouc B
35 : 28
9.3. 16:30
AR092
Zlín B - Kobylisy
31 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Nový Jičín
6 : 32
video
online
Kopřivnice B - TJ TŽ Třinec
18 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
12
10
1
1
274 : 137
21
2
Kopřivnice B
12
8
2
2
207 : 114
18
3
Krmelín
12
8
0
4
240 : 118
16
4
Karviná B
12
7
0
5
210 : 139
14
5
Nový Jičín
12
5
1
6
191 : 171
11
6
TJ TŽ Třinec
12
2
0
10
71 : 229
4
7
Klimkovice
12
0
0
12
58 : 343
0
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
100
Martin Ciborán
HCB Karviná B
90
Alexandr Moješcik
SKP Frýdek-Místek B
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Ciborán
HCB Karviná B
15
Jakub Bohanes
SKP Frýdek-Místek B
14
Daniel Bula
Sokol Krmelín
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Moješcik
SKP Frýdek-Místek B
12
Lukáš Hanák
TJ Nový Jičín
12
Anna Štěpářová
TJ TŽ Třinec
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.