Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga muži
Moravskoslezská liga ml. dorost
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Moravskoslezská liga ženy
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
Podzim - 1. kolo
14.9.2013
16:00
NF002
KH Kopřivnice B
-
HCB Karviná B
15.9.2013
09:15
NF004
Sokol Klimkovice
-
SKP Frýdek-Místek B
Podzim - 2. kolo
22.9.2013
09:00
NF006
Sokol Krmelín
-
TJ Nový Jičín
21.9.2013
10:00
NF008
TJ TŽ Třinec
-
Sokol Klimkovice
Podzim - 3. kolo
28.9.2013
12:30
NF011
KH Kopřivnice B
-
Sokol Krmelín
28.9.2013
09:15
NF013
Sokol Klimkovice
-
HCB Karviná B
29.9.2013
12:30
NF015
TJ Nový Jičín
-
SKP Frýdek-Místek B
Podzim - 4. kolo
6.10.2013
09:00
NF016
Sokol Krmelín
-
SKP Frýdek-Místek B
5.10.2013
11:30
NF017
TJ TŽ Třinec
-
TJ Nový Jičín
Podzim - 5. kolo
12.10.2013
09:15
NF022
Sokol Klimkovice
-
KH Kopřivnice B
13.10.2013
09:00
NF024
TJ Nový Jičín
-
HCB Karviná B
12.10.2013
08:30
NF025
SKP Frýdek-Místek B
-
TJ TŽ Třinec
Podzim - 6. kolo
20.10.2013
09:00
NF026
Sokol Krmelín
-
TJ TŽ Třinec
19.10.2013
09:00
NF027
HCB Karviná B
-
SKP Frýdek-Místek B
Podzim - 7. kolo
26.10.2013
09:15
NF031
Sokol Klimkovice
-
Sokol Krmelín
27.10.2013
12:30
NF033
TJ Nový Jičín
-
KH Kopřivnice B
26.10.2013
08:30
NF035
TJ TŽ Třinec
-
HCB Karviná B
1.11.2013
17:30
NF036
Sokol Krmelín
-
HCB Karviná B
1.11.2013
15:30
NF038
KH Kopřivnice B
-
SKP Frýdek-Místek B
10.11.2013
09:00
NF042
TJ Nový Jičín
-
Sokol Klimkovice
9.11.2013
10:15
NF044
TJ TŽ Třinec
-
KH Kopřivnice B
Jaro - 1. kolo
5.4.2014
09:00
NF047
HCB Karviná B
-
KH Kopřivnice B
Tomáš Fiala
,
Pavel Friedel
,
5.4.2014
11:45
NF049
SKP Frýdek-Místek B
-
Sokol Klimkovice
Dominik Kowalczuk
,
Matěj Walek
,
Jaro - 2. kolo
13.4.2014
10:30
NF051
TJ Nový Jičín
-
Sokol Krmelín
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
13.4.2014
16:30
NF053
Sokol Klimkovice
-
TJ TŽ Třinec
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
Jaro - 3. kolo
27.4.2014
12:00
NF056
Sokol Krmelín
-
KH Kopřivnice B
Božetěch Tvarůžek
,
Vlastimil Švrček
,
26.4.2014
10:30
NF058
HCB Karviná B
-
Sokol Klimkovice
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
26.4.2014
11:45
NF060
SKP Frýdek-Místek B
-
TJ Nový Jičín
Jaroslav Paululik
,
Petr Hlaváč
,
Jaro - 4. kolo
22.5.2014
16:15
NF061
SKP Frýdek-Místek B
-
Sokol Krmelín
Jiří Štefek
,
Antonín Martiník
,
4.5.2014
12:00
NF062
TJ Nový Jičín
-
TJ TŽ Třinec
Božetěch Tvarůžek
,
Vlastimil Švrček
,
Jaro - 5. kolo
10.5.2014
10:00
NF067
KH Kopřivnice B
-
Sokol Klimkovice
Radislav Mézl
,
Jaroslav Paululik
,
10.5.2014
10:30
NF069
HCB Karviná B
-
TJ Nový Jičín
Petr Hlaváč
,
Jiří Štefek
,
10.5.2014
11:30
NF070
TJ TŽ Třinec
-
SKP Frýdek-Místek B
Tomáš Fiala
,
Božetěch Tvarůžek
,
Jaro - 6. kolo
17.5.2014
09:30
NF071
TJ TŽ Třinec
-
Sokol Krmelín
Tomáš Petruška
,
Radek Martiník
,
17.5.2014
09:00
NF072
SKP Frýdek-Místek B
-
HCB Karviná B
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
Jaro - 7. kolo
25.5.2014
09:00
NF076
Sokol Krmelín
-
Sokol Klimkovice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
24.5.2014
08:00
NF078
KH Kopřivnice B
-
TJ Nový Jičín
Dominik Kowalczuk
,
Matěj Walek
,
24.5.2014
10:30
NF080
HCB Karviná B
-
TJ TŽ Třinec
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
Jaro - 8. kolo
31.5.2014
10:30
NF081
HCB Karviná B
-
Sokol Krmelín
Ondřej Matuszek
,
Julio Pulido
,
31.5.2014
11:45
NF083
SKP Frýdek-Místek B
-
KH Kopřivnice B
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
Jaro - 9. kolo
7.6.2014
09:15
NF087
Sokol Klimkovice
-
TJ Nový Jičín
Tomáš Fiala
,
Zbyněk Horalík
,
7.6.2014
10:30
NF089
KH Kopřivnice B
-
TJ TŽ Třinec
Radislav Mézl
,
Božetěch Tvarůžek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.